Tekkis küsimus? Siit leiad vastuse!

Usume, et siit saad vastuse kõikidele küsimustele, mis sul võisid meie teenuse kohta tekkida. Kui aga juhtub, et vastust ei leia, siis oled alati oodatud meiega ühendust võtma.

Auto detailid on kaetud värviga, mida omakorda kaitseb suurema osa värvide puhul ka kerge lakikiht. Aja jooksul saab õhuke lakikiht kahjustada ning sinna peale tekivad pisikesed kriimud, mistõttu hakkab auto välimus hääbuma.

Poleerimise käigus “lihvitakse” sellelt kihilt kriimud maha ning kaetakse vaha või vahast veelgi vastupidavama autokeraamikaga, tänu millele näeb auto välja nagu oleks see just esindusest välja sõitnud.

Kuna auto poleerimisel “lihvitakse” auto värvi kaitsvat lakikihti, siis see muutub õhemaks. Selleks, et sinu auto värvi kaitsta, on see mõistlik katta keraamilise kihiga, mis asendab maha lihvitud lakikihti ning pakub sinu auto värvipindadele lisakaitset ja muudab auto pinna libedamaks, mis aitab mustusel paremini “maha voolata”.

Lisaks kestab keraamiline kiht tavapärastest vahadest kauem – sõltuvalt tootjast pea 2 aastat.

Kui auto katta keraamilise kihiga ilma aluspinda poleerimata, siis jäävad kõik kriimud keraamikakihi alla, mistõttu kannatab nii auto välimus kui keraamikakihi eluiga. Selline teguviis aga kaotab kogu auto keraamikaga katmise mõtte täiesti ära.